Skip Navigation Links
 • Lidya termal Otel

  fadeFour

 • Lidya termal Otel

  paralell

 • Lidya termal Otel

  blind

 • Lidya termal Otel

  blind

 
 
HAKKIMIZDA
METİSAN Plastik ve Kağıt San. A.Ş. 1994 yılında, ambalaj malzemeleri toptan satışı dalında İstanbul'da kurulmuştur.Ambalaj malzemeleri konusunda sektöre Biz Toptancıyız ilkesi ile giren METİSAN, geçen yıllar içerisinde hep bir Üst Toptancı olarak kalmıştır.Bu alanda bir numara olmanın gururunu 12 yıldır taşımaktadır.METİSAN ürün çeşitliliğinin yanında, en iyi ürünü, en ucuza satıcısına ulaştırmanın hassasiyetini taşıyarak, müşterilerinin güvenini kazanmıştır.Türkiye çapındaki yüzlerce müşterisinin vermiş olduğu güçle, METİSAN bu günkü konumuna gelmiştir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği sektörde itibarı, güvenirliği ile tanınan METİSAN; kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürebilirlik temelinde yürütmektedir.Bu uzun vadeli bakış açısıyla, geçmişle gelecek arasında bir köprü olmayı kendine misyon edinmiştir.
Güvenilir, kalıcı ve büyüyen bir oluşum olma özelliğini, bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalişmaları sayesinde, hizmet sunduğu alanlarda her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır. 

DEĞERLERİMİZ
Kalite ve Gelişme Odaklı,
Yenilikçi ve Farklı,
Sosyal Sorumluluk Bilincine Sahip,
Müşteri Beklentilerine Duyarlı,
Değerlerimiz başlığı altında bir araya getirdiğimiz ve tüm aksiyonlarımızda ve davranış biçimimizde bize yol gösteren ortak prensiplerle hareket etmekteyiz.Değerlerimiz METİSAN çalışanlarının birlikte çalışma biçimlerine ve ilişkilerine, ayrıca müşteri hizmetlerimize ve tüm paydaşlarla ilişki tarzımıza yön vermektedir. 
 
     
 
HIZLI MENÜ
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Foto Galeri
İletişim
METİSAN
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Muratpaşa Mahallesi 581 Sokak
Bıtırak Apt. No:5A Muratpaşa / ANTALYA
T. : 0 242 345 92 90  / 0 242 247 47 40
F. : 0 242 345 94 56

info@metisanambalaj.com